Milé naše klientky, reagujeme na Vaše ohlasy ohľadom aktuálnej situácie.
Viaceré z Vás ste nešťastné, že nemôžete cestovať a prísť na pravidelné ošetrenie. Preto sme práve pre Vás hľadali najlepšie riešenie na udržiavaciu domácu starostlivosť.

A našli sme: Vyskúšali a overili sme za Vás. Ide o kvalitný certifikovaný produkt bez ropy a škodlivej chémie.
Navyše máme pre Vás úplne špeciálnu cenu, ktorá platí výsostne pre mesiac marec a zároveň Vám vieme týmto spôsobom urobiť radosť k MDŽ.

Predstavujeme Vám AgeLOC LumiSpaIde o kozmetický prístroj na domáce použitie. AgeLOC LumiSpa je dobíjacie a vodotesné zariadenie (môžete ho použiť dokonca vo vani či sprche) pre starostlivosť o pleť.

Okrem toho, že LumiSpa je malá, šikovná a dizajnovo zaujímavá, je aj naozaj funkčná.

Vyznačuje sa patentovanou technológiou dvojsmerového pohybu Two-Sense Motion Technology, ktorá pomáha stimulovať pokožku pri čistení, pričom presný pohyb a frekvencia sú optimalizované tak, aby fungovali s čistiacimi prípravkami Activating Cleanser a s technológiou IdealEyes (povieme si o tom bližšie za okamih).

Silikónové hlavice AgeLOC LumiSpa sú jedinečne navrhnuté tak, aby udržali optimálny kontakt s pokožkou a vyťažili z aktivačných čistiacich prostriedkov Activating Cleanser maximum. Štandardne sa dodáva normálna hlavica, ktorá je vhodná pre všetky typy pleti. Môžete si vybrať pevnú hlavicu s prislúchajúcim čističom, alebo naopak jemnú hlavicu spolu s aktivačným čističom na citlivú pleť. Tieto silikónové hlavice sú hygienickejšie ako štetinové hlavice, ktoré nájdete bežne na trhu, a sú tiež ľahko čistiteľné a vymeniteľné. Jemný, neabrazívny povrch silikónových hlavíc je hygienický, pretože je potiahnutý antimikrobiálnym striebrom. A to je jedna z vecí, ktorá nás tiež veľmi zaujala. Hlavice sú tak bezpečne čisté po každom použití.

Ďalší benefit, ktorý sme si vyskúšali na vlastnej koži, je nadstavec LumiSpa Accent Head. Prečo?

Práca z domu obnáša hodiny presedené pri počítači, prípadne ťukanie do klávesníc v noci, čo sa ráno ukáže na opuchu očného okolia. Vtedy je top pomocník práve LumiSpa s nadstavcom na očné okolie LumiSpa Accent Head. Doslova záchrana situácie. Veď nám spoza rúška či respirátora trčia iba oči, tak nech máme krásny rozjasnený pohľad.

Podľa nášho názoru, je to najlepšia vecička na domáce použitie, ktorá je u nás na trhu a pomôže Vám prečkať toto vyčerpávajúce obdobie bez Vami obľúbeného
profesionálneho ošetrenia u nás v LASERCENTER.

Mimochodom milé dámy, ktoré máte s prístrojom LumiSpa skúsenosť, aj Vám ju potajme používajú vaši chlapi :))) ?

Registrujte sa pre zvýhodnenú cenu hneď

Alebo pozri na našom e-shope TU

Pre bonusovú marcovú zľavu LASERCENTER nás kontaktujte ihneď po registrácii, aby ste ju nepremeškali. Táto zľava platí pre všetky objednané produkty – LEN DO KONCA MARCA 2021.

Ak potrebujete pomôcť, alebo nejaké bližšie info, zavolajte nám na 0940838355, alebo nám napíšte mail na info@lasercenter.sk a budeme Vás obratom kontaktovať späť na Vaše telefónne číslo (ktoré tam samozrejme uvediete 🙂