Profhilo

Ošetrenie s produktom PROFHILO je inovatívna bioremodelačná technika určená na zlepšenia kvality kože. Dosiahneme ním okamžitý efekt omladenej a vypnutej pokožky. Je to veľmi rýchla, efektívna a bezpečná metóda. Aplikácia je takmer bezbolestná, preto nie je potrebná aplikácia anestetika.

Po aplikácii je možné vykonávať bežné denné aktivity. Odporúčame vyhnúť sa saune, soláriu, pobytu na priamom slnku, kozmetickým masážam, aplikovaniu lasera na ošetrovanú oblasť.

Profhilo je ošetrenie určené na zlepšenie zdravia a kvality kože, jej hydratačných pomerov, pevnosti, tónu pleti, pružnosti či textúry. Aplikujeme ho špeciálnou technikou – metódou BAP (Bio-Aesthetic Points). Používa sa pri ňom vysoko koncentrovaná kyselina hyalurónová (64 mg/2ml). Aplikácia prebieha injekčne, a to rovnomerne do piatich konkrétnych bioestetických bodov na každej strane tváre. Profhilo funguje  v koži ako booster, ktorý difunduje v tkanivách kože a iniciuje tvorbu kolagénu a elastínu, takže zároveň pôsobí ako prevencia starnutia a ochabovania pleti. Ihneď o aplikácii pôsobí tvár plnšie,  rozjasnenejšie a jemne vyliftovaná.  Ošetrenie je možné aplikovať celoročne, bez obmedzení.  Je vhodné predovšetkým na oblasť tváre, krku, dekoltu a rúk.

Po opakovanej aplikácii pretrváva prirodzený účinok až 12 mesiacov.

Your Content Goes Here

PROFHILO
konzultácia 30,00 Eur
1 ošetrenie 2 ml 330,00 Eur 280,00 Eur