Krásna svieža tvár s plnými perami a okrúhlymi líčkami je synonymom mladosti. S pribúdajúcim vekom sa prirodzená plnosť tváre vytráca, ubúda kolagén a vznikajú prvé vrásky. Moderná estetická medicína však už dokáže zvrátiť stopy času, napríklad pomocou špičkových laserov. Avšak ďalším  riešením na elimináciu vrások a doplnenie strácajúceho sa objemu je aplikácia výplňových materiálov.

Medzi najznámejšie jednoznačne patrí výplň na báze kyseliny hyalurónovej (KH). Táto látka je ľudskému telu vlastná, pretože sa v ňom vyskytuje prirodzene. Po aplikácii KH zvlhčuje pokožku zvnútra a pomáha vyhladzovať a vypĺňať vrásky. Efekt vo väčšine prípadov pretrváva zvyčajne 8-18 mesiacov, pri postupnom vstrebávaní. Rovnako ako telu vlastná KH, aj injekčná forma, sa postupne rozkladá. Pre zachovanie optimálnych výsledkov je potrebné jej aplikáciu po určitom čase opakovať.

                    

Rozhoduje prirodzenosť a najvyššia kvalita

Na trhu je dostupných množstvo výplňových materiálov, no nie všetky sú rovnako kvalitné. V LASERCENTER však starostlivo vyberáme pre našich klientov len tú najvyššiu kvalitu , preto používame BELOTERO. Prečo práve BELOTERO?

Produkty BELOTERO sú bezpečné, organizmom dokonale tolerované. Má dokonalú biointegráciu, čo znamená, že sa po aplikovaní krásne uloží v koži, nepoškodzuje jej prirodzenú stavbu a štruktúru a hlavne, netvorí hrudky . BELOTERO ponúka naozaj dokonalú symbiózu krásy: Najvyššiu kvalitu prípravkov v spojení so špičkovými odborníkmi na Slovensku.

Pre tých, ktorí majú veľmi rýchly metabolizmus, máme variantu výplňového materiálu na báze kalcia so silným liftingovým efektom – RADIESSE.

RADIESSE ® je bezpečný výplňový materiál s obsahom hydroxyapatitu vápenatého. Vynikajúce výsledky ním dosahujeme pri ošetrení veľmi hlbokých vrások, k modelovaniu tvárových kontúr, ale aj k omladeniu chrbtov rúk. Ihneď po aplikácii sa dosahuje viditeľné vyplnenie vrások, či strateného objemu. K jeho fantastickým vlastnostiam patrí hlavne to, že naštartuje stimuláciu a produkciu prirodzeného kolagénu v pleti, čo naviac zosilňuje liftingový efekt. Preto možno RADIESSE nazvať „kolagénový stimulátor s liftingovým efektom“, ktorý pretrváva 12-18 mesiacov. RADIESSE má certifikát FDA a do dnešnej doby bolo predaných viac ako 6 miliónov kusov. Je to vôbec najlepšie odborne zdokumentovaná dermálna výplň na svete.

„Na našej klinike  LASERCENTER sa dlhoročne úspešne venujeme celkovému zlepšeniu stavu pokožky pomocou špičkovej laserovej techniky, jedinečnej na slovenskom aj svetovom trhu. Zároveň pracujeme len s tými najkvalitnejšími výplňovými materiálmi, aby sme našim klientom mohli dať len to najlepšie,“ hovorí MUDr. Marianna Bieliková,PhD skúsená dermatologička  a klientom ďalej radí: „Ak vaša pleť pôsobí unavene, povädnuto a vrásky sú rozsiahlejšie, úžasné výsledky dosiahneme pomocou 4D laserového liftingu, ktorý nabudí novotvorbu vlastného kolagénu, čo vašu pokožku vzpruží, vypne a tiež farebne dorovná“, hovorí odborníčka na aplikáciu výplňových materiálov a na záver dodáva: „Sme tu pre vás, aby sme vám poradili to najvhodnejšie ošetrenie , vhodné pre váš vek a stav pokožky, aby ste od nás odchádzali spokojní a hlavne – bez vrások a chybičiek krásy.“