Chemický peeling patrí medzi povrchovo pôsobiace revitalizačné metódy.

Cieľom chemického peelingu je povrchové omladenie pleti vedúce k jej prejasneniu, zosvetleniu a jemnému vypnutiu. Pôsobením roztokov chemického peelingu sa odlučujú povrchové rohovité bunky a nahradzujú sa novými bunkami zo spodných vrstiev.

Chemický peeling sa aplikuje z viacerých dôvodov, buď ako prostriedok na ceste k omladeniu pokožky, alebo k eliminovaniu drobných nedostatkov na pleti. Pomáha k eliminovaniu akné,či rozšírených pórov, čím zároveň pomáha zmierňovať nadmerné premasťovanie pokožky, zmierňuje jemné povrchové pigmentácie a tiež jemné vrásky. Chemický peeling pozitívne pôsobí na aktiváciu znovutvorby kolagénu.

Vzhľadom k tomu, že pleť sa po ošetrení ľahko vysušuje, je toto ošetrenie vhodnejšie pre klientov s mastnejšou pleťou alebo aknóznou pleťou. Pre dosiahnutie efektu je potrebná séria ošetrení.

Po ošetrení chemickým peelingom je zväčša pokožka začervenaná. Pár dní po ošetrení môže byť pleť trochu suchšia ako obyčajne a je potrebné ju ošetrovať vhodným hydratačnými krémom. Nevyhnutné je po šetrení chrániť ošetrovanú lokalitu pred UV žiarením opaľovacím krémom s vysokým UV faktorom.

Chemický peeling
konzultácia 30,00 €
tvár 38,00 €
dekolt 35,00 €
ramená 38,00 €
chrbát 45,00 €
chrbty rúk 35,00 €

BioRePeelcl3

Konečne je na trhu dostupný Chemický peeling , ktorý je možný aplikovať počas celého roka, nevynímajúc letné mesiace!!!

Ide o úplnú novinku na slovenskom trhu a to BioRePeelCl3

BioRePeelCl3 je inovatívny dvojfázový patentovaný zdravotnícky prostriedok s biostimulačným, revitalizačným a peelingovým účinkom.
Vďaka exfoliačnému a keratolytickému účinku podporuje bunkový obrat, odstraňuje vonkajšie odumreté bunky selektívnym pôsobením na väzby korneocytov. Dermofunkčnosť aktívnych zložiek prispieva k hlbokej stimulácii obnovy kože a biosyntetických procesov, ktoré sú potrebné k spomaleniu starnutia pokožky a oxidačného poškodenia vyvolaného UV žiarením a znečištením.

Ošetrenie je vhodné absolvovať každých 7–12 dní, celkom 4–6 sedení a to v závislosti na priebehu a cieľu liečby.

Hlavné účinné látky:

TCA 35%, pHA Kyselina laktobionová, βHA Kyselina salicylová, аHA Kyseliny hroznová a citrónová, Aminokyseliny glycin, prolin, hydroxyprolin, arginin, Vitamíny Vitamin C, vitamín B2, LIFTINGOVÁ SLOŽKA kyselina gama-aminomáselná, LIPOFILNÍ FÁZE: squalan |  isopropylmiristat

BioRePeelcl3
konzultácia 30,00 €
tvár 60,00 €     45,00 €
dekolt 58,00 €     42,00 €
ramená 60,00 €     45,00 €
chrbát 70,00 €     50,00 €
chrbty rúk 58,00 €      42,00 €

RETINOLOVÝ PEELING

Vysoko účinný povrchový retinolový omlazujúcí peeling znižuje výskyt jemných liniek a vrások. Pomáha pri akné, zlepšuje povädnutosť a textúru pokožky, vrátane pigmentových škvŕn. Účinne pôsobia ako antioxidant a pleti dodáva rozžiarenie a celkové vyrovnanie povrchu. Retinolový peeling obsahuje prípravok Bisabolol, ktorý pomáha k rýchlejšej regenerácii a upokojeniu pokožky. Výsledkom je hladšia, zdravšia a celkovo žiarivejšia pokožka.

Retinol v kontakte s pokožkou je transformovaný pomocou enzýmov do kyseliny retinovej. Tá urýchľuje regeneráciu buniek, nabudí kyselinu hyalurónovú a tiež stimuluje produkciu kolagénu a elastínu. Pomocou retinolového peelingu môžeme aj regulovať hyperpigmentácie a liečiť akné. Po ošetrení zvyčajne dochádza cca na 3. deň k výraznejšiemu šúpaniu.

Odporúča sa absolvovať 2–4 opakovania v odstupe 6 týždňov. Je vhodný pre všetky typy pleti, rovnako tak aj pre problematickú.

Retinolový peeling
konzultácia 30,00 €
1 ošetrenie tvár 150,00 €  80,00 €
1 ošetrenie krk 110,00 €  60,00 €
1 ošetrenie dekolt 130,00 €  70,00 €
1 ošetrenie tvár + krk 240,00 €  120,00 €
1 ošetrenie tvár + krk + dekolt 290,00 €  160,00 €
1 ošetrenie krk + dekolt 250,00 €  130,00 €