Rýchlym riešením na elimináciu vrások je vypĺňanie vrások pomocou výplňových materiálov. Výplňové materiály na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá je telu vlastná, môžu byť obohatené o glycerol, manitol, lidokain, ktorý pomáha predlžovať efekt samotnej výplne alebo majú analgetický účinok.

V našom zariadení ponúkame klientom veľmi kvalitné produkty od renomovaných výrobcov, ktorí sú držitelia najvyšších certifikátov kvality vo svetovom meradle.

Kľúčové výhody kyseliny hyalurónovej

Kyselina hyalurónová (KH), zvlhčuje pokožku zvnútra, pomáha vyhladzovať vrásky. Kyselina hyalurónová je prírodná látka, ktorá je dôležitou súčasťou našej pokožky. Jej hydratačné a viskózno – elastické vlastnosti dodávajú Vašej tvári dokonalý tvar, hebkosť a prirodzenosť. Tieto kvality sa s pribúdajúcim vekom zhoršujú: objavujú sa prvé vrásky, menia sa kontúry tváre, čo ovplyvňuje jej celkovú harmóniu.

Základné funkcie kyseliny hyalurónovej

Kyselina hyalurónová sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. KH je prítomná vo všetkých tkanivách tela a tiež preto jej význam nemožno podceňovať. Zadržiavanie vody, je jedným z najdôležitejších biologických funkcií kyseliny hyalurónovej.

Ošetrenie pleti

Kyselina hyalurónová môže byť injekčne použitá k zlepšeniu pleti a kontúr tváre, na zníženie depresie v koži v dôsledku akné, jaziev, zranenia alebo vrások. Ihneď alebo do niekoľkých hodín po injekcii môže byť miesto aplikácie červené a opuchnuté. Toto zvyčajne zmizne počas niekoľkých hodín. Implantácia kyseliny hyaluronovej nie je trvalá. Rovnako ako prírodná kyselina hyalurónová, tak aj injekčná forma, sa postupne rozkladajú a sú v tele absorbované. Vo väčšine prípadov, kyselina hyaluronová pretrváva zvyčajne 6-9 mesiacov, pri postupnom vstrebávaní. Ak chcete zachovať pôvodné výsledky, je potrebné opakovanie injekčne aplikovanej kyseliny hyalurónovej.

Pre tých, ktorí majú veľmi rýchly metabolizmus máme variantu výplňového materiálu Radiesse- ktorý je na báze kalcia a má silný liftingový efekt.

Kyselina hyalurónová
konzultácia 30,00 €
Belotero Soft 1 ml 190,00 €
Belotero Balance 1 ml 280,00 €
Belotero Balance Lido 1 ml 300,00 €
Belotero Intense 1 ml 320,00 €
Belotero Intense Lido 1 ml 350,00 €
Belotero Volume 1 ml 350,00 €
Belotero Volume Lido 1 ml 380,00 €
Belotero Volume 2 ml 600,00 €
Belotero Volume Lido 2 ml 650,00 €
Použitie tupej kanyly 15,00 €