Pri mezoterapii sa aplikujú špeciálne roztoky obsahujúce vitamíny, koenzímy, peptidy a aminokyseliny, tieto môžu byť obohatené o kyselinu hyalurónovú alebo glycerol. Všetky tieto účinné látky majú významný podiel na regenerácii a omladzovaní pokožky.

Ženy ako aj muži po prekročení 30 roku pociťujú strácanie elasticity a stratu hydratácie pokožky. Pleť môže pôsobiť unavene, dehydrovane, niekedy až povädnuto. Vznikajú prvé jemné vrásky.

Jedným z možností ako pleti pomôcť je mezoterapia a jej aplikácia. Je to injekčná metóda, ktorá dodáva pleti hydratáciu a výživné látky, podporuje tvorbu elastínu a kolagénu. Mezoterapia sa môže použiť ako liečebná ale aj ako preventívna metóda. Podľa toho akú metódu klient potrebuje sú viaceré formy mezoterapeutických prípravkov tzv. vitamínový koktail.

Mezoterapia sa aplikuje na oblasti:

tvár, krk, dekolt, oblasť očí, chrbty rúk, paže, stehná, bruško, vlasatá časť hlavy

Okrem hydratácie a rozjasnenia pokožky môžeme mezoterapiu cielene aplikovať do vlasatej časti hlavy na podporu rastu vlasov a na zamedzenie nadmerného vypadávania vlasov.

Tiež mezoterapiu aplikujeme na rôzne časti tela na dosiahnutie zlepšenia stavu kože ako napr. skin tightening, redukcia celulitídy.

Po aplikácii mezoterapie môžu mierne opuchy a začervenanie v miestach vpichov pretrvávať 2-3 dni. Po zákroku je nevhodné vystavovať sa intenzívnemu slneniu aspoň 2 dni a je potrebné používať krémy s ochranným faktorom aspoň 30 SPF.

Mezoterapiu vykonávame pomocou najmodernejšieho prístroja VITAL INJECTOR 2:

Prístroj Vital Injector 2 ponúka najaktuálnejšie vymoženosti mezoterapie. Hlavica špeciálne navrhnutého systému vstrekovania piatimi aplikačnými ihlami pomocou vákua nadvihne pokožku, aby sa bezbolestne a bezpečne ošetrili aj také citlivé miesta, ako napr. oblasti nad kosťou. Účinná látka pri nástrele dávkovala precízne, v rovnakom čase a v rovnakom množstve, v prednastavenom časovom intervale do primeranej hĺbky pokožky.

Menšia bolesť, vyššia bezpečnosť aj v chúlostivých oblastiach- Do hrotu zariadenia Vital Injector 2 bola zabudovaná vákuová funkcia, ktorá s nastaviteľnou intenzitou vsaje kožu pred zavedením ihly. Umožní Vám to pracovať aj v najchúlostivejších partiách (vrásky na čele, očné okolie, ruky atď.) bez obáv, že poškodíte hlbšie vrstvy a spôsobíte bolesť alebo krvácanie v danej oblasti.

AQUASHINE BTX

-Three in-one: Hydratácia, Rekonštrukcia, Relaxácia, Korekcia hyperpigmentácie

Hlavné oblastí zamerania:
  •  Zameraná na relaxáciu svalových vlákien v pokožke a vlákna mimických svalov. Zavedenie jedinečných biomimetických peptidov vo formulácii AQUASHINE BTX vedie k znižovaniu dynamických vrások.
  •  Riadená regenerácia- Stimulačné peptidy aktivujú regeneráciu a doplnenie medzibunkovej matrice pokožky, čo vedie k zlepšeniu štruktúry pokožky.
  • Normalizácia melanogenézy- Zosvetľujúce a protizápalové peptidy poskytujú korekciu a prevenciu rôznych druhov hyperpigmentácie pleti.
  • Revitalizácia pokožky- Hyalurónová kyselina s nízkou molekulovou hmotnosťou je organizovaná do retikulárnej štruktúry a poskytuje rýchle navlhčenie a difúziu. Frakcia s vysokou molekulovou hmotnosťou je usporiadaná v retikuloglobulárnej štruktúre a podporuje dlhodobé ukladanie a penetráciu peptidov. Nová formulácia robí AQUASHINE BTX viac fyziologickým a účinným produktom pre omladenie a revitalizáciu pokožky.

PB SERUM PROFESSIONAL

Enzýmy neživočíšneho pôvodu. Ide o efektívny kokteil – sérum, ktoré je určené na aplikáciu vhodnú pri pokročilom ochabnutí tváre, na zjemnenie a zlepšenie štruktúry jaziev, zjednotenie pokožky, pri strate elasticity a iných príznakov starnutia.

RRS mezoterapia

Zmes vitamínov a nezosieťovanej kyseliny hyalurónovej. Existuje hneď niekoľko špecifických zložení, ktoré sú určené na konkrétne oblasti, alebo riešenia problémov, napr. oblasť očí, pigmentácie, liftovanie pokožky, hydratácia, vypadávanie vlasov.

Mezoterapia
konzultácia 30,00 €
RRS 1ml 130,00 €    95,00 €
PB séra 1 ml (podľa druhu) od 190,00 €    od 140,00 €
AQUASHINE 2 ml 250,00 €   160,00 €