Pri mezoterapii sa aplikujú špeciálne roztoky obsahujúce vitamíny, koenzímy, peptidy a aminokyseliny, tieto môžu byť obohatené o kyselinu hyalurónovú alebo glycerol. Všetky tieto účinné látky majú významný podiel na regenerácii a omladzovaní pokožky.

Ženy ako aj muži po prekročení 35 roku pociťujú strácanie elasticity a stratu hydratácie pokožky. Pleť môže pôsobiť unavene, dehydrovane, niekedy až povädnuto. Vznikajú prvé jemné vrásky.

Jedným z možností ako pleti pomôcť je mezoterapia a jej aplikácia. Je to injekčná metóda, ktorá dodáva pleti hydratáciu a výživné látky, podporuje tvorbu elastínu a kolagénu. Mezoterapia sa môže použiť ako liečebná ale aj ako preventívna metóda. Podľa toho akú metódu klient potrebuje sú viaceré formy mezoterapeutických prípravkov tzv. vitamínový koktail.

Mezoterapia sa aplikuje na oblasti:

tvár, krk, dekolt, oblasť očí, chrbty rúk, paže, stehná, bruško, vlasatá časť hlavy

Okrem hydratácii a rozjasnení pokožky môžeme mezoterapiu cielene aplikovať do vlasatej časti hlavy na podporu rastu vlasov a na zamedzenie nadmerného vypadávania vlasov.

Tiež mezoterapiu aplikujeme na rôzne časti tela na dosiahnutie zlepšenia stavu kože ako napr. skin tightening, redukcia celulitídy.

Po aplikácii mezoterapie môžu mierne opuchy a začervenanie v miestach vpichov pretrvávať 2-3 dni. Po zákroku je nevhodné vystavovať sa intenzívnemu slneniu aspoň 2 dni a je potrebné používať krémy s ochranným faktorom aspoň 30 SPF.

Mezoterapiu vykonávame pomocou najmodernejšieho prístroja VITAL INJECTOR 2:

Prístroj Vital Injector 2 ponúka najaktuálnejšie vymoženosti mezoterapie.Hlavica špeciálne navrhnutého systému vstrekovania piatimi aplikačnými ihlami pomocou vákua nadvihne pokožku, aby sa bezbolestne a bezpečne ošetrili aj také citlivé miesta, ako napr. oblasti nad kosťou. Konštrukcia aplikačnej pištole prístroja Vital Injector 2 umožňuje, aby sa účinná látka pri nástrele dávkovala precízne, v rovnakom čase a v rovnakom množstve, v prednastavenom časovom intervale do primeranej hĺbky pokožky.
Pištoľ je ideálna na aplikáciu mezoterapeutických látok, na tzv. Drakula terapiu, na transport výplňových materiálov kvapalnej konzistencie, na rovnomerné rozdelenie vitamínov, terapeutických koktailov a pod. v žiadúcich vrstvách kože, resp. vlasovej pokožky hlavy (temena).

Menšia bolesť, vyššia bezpečnosť aj v chúlostivých oblastiach

Do hrotu zariadenia Vital Injector 2 bola zabudovaná vákuová funkcia, ktorá s nastaviteľnou intenzitou vsaje kožu pred zavedením ihly. Umožní Vám to pracovať aj v najchúlostivejších partiách (vrásky na čele, očné okolie, ruky atď.) bez obáv, že poškodíte hlbšie vrstvy a spôsobíte bolesť alebo krvácanie v danej oblasti.

Mezoterapia
konzultácia 20,00 €
tvár od 75,00 €
krk od 69,00 €
dekolt od 85,00 €
tvár + krk od 130,00 €
tvár + dekolt od 149,00 €
tvár + krk + dekolt od 190,00 €
okolie očí 100,00 €
chrbty rúk 80,00 €
kolená od 75,00 €
paže od 75,00 €
stehná od 75,00 €
vlasatá časť hlavy 100,00 €