Medzi absolútne najnovšie metódy omladzovania patria Mezonite. Je to jedna z najmodernejších mini invazívnych metód vyvinutou na popredných japonských klinikách. Ide o tenké biokompatibilné vlákna, ktoré po zavedení do kožného tkaniva vytvárajú sieť, ktorá funguje ako opora pleti a zabezpečuje taktiež novotvorbu kolagénu. Výhodou tohto zákroku je okamžité vypnutie ako aj pretrvávajúci efekt až na dva roky.

Pomocou mezonití môžeme odstraňovať jemné vrásky v okolí očí, alebo nad hornou perou, ako aj na spevnenie podkožia, či lifting tváre, sánky,krku a dekoltu. Využívajú sa aj na spevnenie partií tela akými sú paže, prípadne vnútorné stehná alebo brucho, či prsia. Ošetrenie tváre je možné kombinovať s ostatnými mini invazívnymi ako aj s neinvazívnymi formami omladenia v estetickej medicíne. Po vypnutí kontúr pomocou mezonití môžeme doplniť chýbajúci objem pomocou kyseliny hyalurónovej či vyhladiť jemné mimické vrásky pomocou botulotoxínu.

Výhodou ošetrenia je okrem dosiahnutia okamžitého liftingového efektu aj rýchle hojenie.

Indikáciu a množstvo materiálu určuje ošetrujúci lekár. Aplikácia je po odsúhlasení s klientom.

Mezonite
konzultácia 30,00 €
krátke hladké 1 ks 30,00 €
dlhé hladké 1 ks 35,00 €
špirálové krátke 1 ks 40,00 €
špirálové dlhé 1 ks 45,00 €
zubkové krátke 1 ks 50,00 €
zubkové dlhé 1 ks 55,00 €

Niťový lifting je miniinvazívny zákrok, ktorý odďaľuje nutnosť chirurgického zákroku. Ošetrujúci lekár odporučí typ a množstvo použitých nití. Aplikuje sa po konzultácii a odobrení klienta. Liftingové nite majú okrem liftingového efektu aj stimulačný efekt a zlepšujú tonus pleti.

Pre dosiahnutie stabilného a dlhodobého efektu odporúčame po aplikácii nosenie tvárovej kompresnej masky na domáce použitie.

Liftingové nite
konzultácia     30,00 €
1 ks     100,00 € – 190,00 €