Protége termolifting využíva najnovšiu technológiu doplňovania kolagénu CRT – Collagen Refill Technology. Táto patentovaná technológia pomocou cieleného pôsobemnia duálnej energie obnovuje vlastný kolagén v pokožke, dôsledkom čoho dochádza k vypnutiu kontúr.

Ide o medicínsky prístroj, ktorý prináša možnosť modelácie a spevnenia pokožky bez chirurgického zásahu. Využíva synergický efekt rádiofrekvencie a vysokofrekvenčného ultrazvuku. Vďaka intenzívnemu ohrevu všetkých vrstiev tkaniva v ošetrovanej oblasti dochádza k výraznému nárastu produkcie fibroblastov a tvorbe nových kolagénových a elastínových vlákien.

Skutočné výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení a majú dlhotrvajúci efekt. Odstrátiť je možné vrásky okolo očí, okolo úst, na čele, krku či dekolte. Pokožka je po ošetrení vypnutá a a spevnená. Po ošetrení okrem zlepšenia kvality pokožky dosiahneme aj viditeľný facelift- zvýraznenie kontúr tváre.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a môže sa aplikovať celoročne.

Termolifting
konzultácia 30,00 €
tvár 160,00 €
krk 99,00 €
dekolt 150,00 €
tvár + krk 240,00 €
tvár + dekolt 260,00 €
krk + dekolt 210,00 €
tvár + krk + dekolt 350,00 €

Na dosiahnutie ešte väčšieho pocitu relaxu a uvoľnenia odporúčame kombináciu s penovou BIONIC OXYGEN RECOVERY Maskou.

Toto obnovujúce ošetrenie dodáva pleti molekulárny kyslík so zmesou PHA/ bionickej kyseliny pre revitalizáciu kože, zníženie začervenania a upokojenie pleti ihneď po ošetrení.

Jedinečná šumivá forma dodáva kyslík, ktorý pomáha zvýšiť bunkovú energiu a optimalizovať hladiny kolagénu, čím podporuje rejuvenizáciu kože bezprostredne po zákrokoch.

Prečo potrebujeme kyslík pre kožu:

  • je potrebný pre aeróbnu tvorbu bunkovej energie
  • je nevyhnutný pre tvorbu a ukladanie kolagénu
  • moolekulárny kyslík nie je voľný radikál
Termolifting + Bionic OXYGEN Recovery maska
tvár  180,00 €
krk  110,00 €
dekolt  170,00 €
tvár + krk  250,00 €
tvár + krk + dekolt  370,00 €
krk + dekolt  230,00 €