Vital Injector 2 ponúka najdokonalejší systém vpravovania účinných látok v súčasnosti.

Až 80% prejavov starnutia pokožky spôsobuje strata jej objemu. Vital Injector prináša dokonalú techniku omladenia pokožky – jej hydratáciu, zlepšenie elasticity pokožky a vyhladenie jemných vrások. Efekt je prirozený a dlhodobý.

V čom sa líši?

Ako jediný systém na trhu využíva vákuum, kedy prístroj nasaje vybranú oblasť pokožky, do ktorej je aplikovaný materiál prostredníctvom 5-tich mikroihličiek. Látka je aplikovaná v presne určenom množstve, do presne zvolenej hĺbky pokožky. Súčasne to znižuje výskyt hematómov. Donedávna neexistoval tak precízny systém umožňujúci plošnú hydratáciu.

Čo dosiahneme:

– Zvýšenie pružnosti pokožky
– Zlepšenie štruktúry pokožky
– Zjemnenie drobných vrások
– Silná hĺbková hydratácia

Prístroj Vital Injector 2 ponúka najaktuálnejšie vymoženosti mezoterapie. Hlavica špeciálne navrhnutého systému vstrekovania piatimi aplikačnými ihlami pomocou vákua nadvihne pokožku, aby sa bezbolestne a bezpečne ošetrili aj také citlivé miesta, ako napr. oblasti nad kosťou. Konštrukcia aplikačnej pištole prístroja Vital Injector 2 umožňuje, aby sa účinná látka pri nástrele dávkovala precízne, v rovnakom čase a v rovnakom množstve, v prednastavenom časovom intervale do primeranej hĺbky pokožky.
Pištoľ je ideálna na aplikáciu mezoterapeutických látok, na tzv. Drakula terapiu, na transport výplňových materiálov kvapalnej konzistencie, na rovnomerné rozdelenie vitamínov, terapeutických koktailov a pod. v žiadúcich vrstvách kože, resp. vlasovej pokožky hlavy (temena).

Rovnomerné rozdelenie účinnej látky

Keďže všetkých 5 ihiel sa po celú dobu ošetrenia nachádza v rovnakej vzdialenosti od seba, zariadenie dokáže presne zaznamenať informácie o počte nástrelov a vákuum zase umožní jednoznačne vidieť miesta pokrytia nástrelmi, preto dávky účinnej látky možno úplne rovnomerne rozptýliť na konkrétnej ošetrovanej ploche.

Menšia bolesť, vyššia bezpečnosť aj v chúlostivých oblastiach

Do hrotu zariadenia Vital Injector 2 bola zabudovaná vákuová funkcia, ktorá s nastaviteľnou intenzitou vsaje kožu pred zavedením ihly. Umožní Vám to pracovať aj v najchúlostivejších partiách (vrásky na čele, očné okolie, ruky atď.) bez obáv, že poškodíte hlbšie vrstvy a spôsobíte bolesť alebo krvácanie v danej oblasti.

Vital Injector 2
konzultácia 30,00 €
1 ošetrenie- podľa druhu aplikovanej látky od 90,00 €