Pre redukciu podbradku používame viaceré osvedčené metódy. Ich výhodou je dobrá kombinovateľnosť pre dosiahnutie ešte lepších výsledkov.

Termolifting

Protége termolifting využíva najnovšiu technológiu doplňovania kolagénu CRT – Collagen Refill Technology. Táto patentovaná technológia pomocou cieleného pôsobemnia duálnej energie obnovuje vlastný kolagén v pokožke, dôsledkom čoho dochádza k vypnutiu kontúr. Oštrením dosahujeme modeláciu a spevnenie pokožky bez chirurgického zásahu. Využíva synergický efekt rádiofrekvencie a vysokofrekvenčného ultrazvuku. Vďaka intenzívnemu ohrevu všetkých vrstiev tkaniva v ošetrovanej oblasti dochádza k výraznému nárastu produkcie fibroblastov a tvorbe nových kolagénových a elastínových vlákien.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a môže sa aplikovať celoročne.

Ošetrenie laserom Fotona PIANO®

PIANO® je jedinečný režim lasera Nd:YAG s ultradlhými svetelnými impulzami. Laser zabezpečuje bezpečné a rýchle zahriatie celého tkaniva smerom zvonka dovnútra, prostredníctvom koncentrácie energie pod pokožkou. Impulzy PIANO® v superdlhom sekundovom režime technikou kefovania (brushing technique) dokončujú celohĺbkové zahriatie tkaniva s celkovým synergickým účinkom na spevnenie kože.

Injekčná lipolýza je efektívna metóda na lokálnu redukciu podkožného tuku.

Pomocou tenkej ihly sa aplikuje špeciálny enzymatický roztok- PB Serum, určený na redukciu tuku. Okrem redukčného účinku má používaný prípravok aj liftingovú zložku, ktorá zabezpečí zlepšenie tonusu pokožky po redukcii tuku.

Účinok: Stimuluje metabolizmus lipidov a rozklad triglyceridov na zníženieobjemu adipocytov v oblastiach s nadmerným nahromadeným tukom. Má protizápalové a regeneračné vlastnosti a stimuluje tvorbu kolagénových vlákien v poškodených tkanivách. Vďaka svojim vlastnostiam je ideálny na zabránenie,
a prevenciu výskytu fibrózy. Po aplikáciu prípravku PB Serum nevznikajú v podkoží zrasty ako pri niektorých konkurenčných prípravkoch.

Po zákroku môže byť ošetrované miesto začervenané a opuchnuté až po dobu 3-5 dní.

Odporúča sa 1-3 opakované ošetrenia na jednu lokalitu a to v rozmedzí 3-4 týždne.

Redukcia podbradku
konzultácia 30,00 €
Protege Termolifting 1 ošetrenie 60,00 €
Fotona PIANO 1 ošetrenie 60,00 €
Protege Termolifting + Fotona PIANO 1 ošetrenie 120,00 €   85,00 €
Injekčná lipolýza 1 ošetrenie 450,00 €