Protége Intima je medicínsky prístroj, ktorý prináša možnosť modelácie a spevnenia ženského vonkajšieho genitálu bez chirurgického zásahu.

Využíva synergický efekt monopolárnej rádiofrekvencie a vysokofrekvenčného ultrazvuku. Vďaka intenzívnemu ohrevu všetkých vrstiev tkaniva v ošetrovanej oblasti dochádza k výraznému nárastu produkcie fibroblastov a tvorbe nových kolagénových a elastínových vlákien. Dôsledkom podpory neokolagenézy sa zvyšuje pružnosť a elasticita tkaniva veľkých a malých stydkých pyskov (labia majora a labia minora). Intenzívne lokálne prehriatie pošvového vchodu zlepšuje prietok krvi a stimuluje nervové zakončenie, čím výrazne a dlhodobo zlepšuje sexuálnu satisfakciu.

Ošetrenie je úplne neinvazívne, pacientka necíti žiadny diskomfort. Nie je nutné používať žiadne anestetiká a s terapiou nie je spojená žiadna rekonvalescencia.

Ako jediná Protégé Intima ponúka neinvazívnu alternatívu pre pacientky, ktoré uvažujú o chirurgickej úprave vonkajšieho genitálu.

Cieľovou skupinou nie sú len ženy, ktoré túžia len po estetickom efekte, ale aj pacientky s inými indikáciami napr.: asymetrická hypertrofia lábií, jazvy po episiotomii či kondylomatoch, vulvodynia a iné…

Zaujímavým vedľajším efektom terapie je zvýšenie libida a zintenzívnenie sexuálnych prežitkov.

Protége Intima
konzultácia 30,00 €
1 ošetrenie 90,00 €
4 ošetrenia 240,00 €