Fotona laser

Fotona laser ponúka laserovú liečbu akné. Protokol ošetrenia poskytuje komplexné riešenie problému akné. Presne riadené laserové svetlo bezpečne preniká do pokožky, kde sa účinne zameriava na hyperaktívne mazové žľazy, čo vedie k zníženiu rizika vzniku nového zápalu.

Pri aktívnom akné laserové ošetrenie Fotony laseru redukuje zápalové ložiská cez fotosenzitívnu absorbciu a riadené tepelné efekty. Laserové lúče bezpečne prenikajú kožou do optimálnej hĺbky. Ošetrením sa tepelne a selektívne ničia hyperaktívne mazové žľazy vyvolávajúce akné. Okrem tepelných účinkov sa laserové ošetrenie akné tiež podieľa na urýchlení procesov hojenia a stimuluje kolagénovú remodeláciu, čo je dôležitý krok v dlhodobej liečbe akné.

Výhody ošetrenia:

– bezpečná a efektívna redukcia akné
– urýchľuje proces hojenia
– stimuluje remodeláciu kolagénu

Biostimulačný laser

Ošetrenie biostimulačným laserom je istý druh fototerapie. Pri ošetrení laserový lúč preniká do vrstiev pokožky mení sa polarita bunečnej membrány, zvyšuje sa elasticita pokožky a taktiež napomáha hojeniu rán. Ošetrenie je vhodné na liečbu akné, na čerstvé jazvy po akné,  hojenie modriniek, pooperačné jazvy , na rýchlejšie hojenie rán ale aj v liečbe kožných chorôb kde potrebujeme zabezpečiť rýchlejšie delenie buniek a obnovu kožných membrán.

Biostimulačný laser má uplatnenie pri podpore hojivých a regeneračných procesov pokožky či pri stimulácii vlasových folikulov.

HydraFacial

Ako doplnok k laserovému ošetreniu akné odporúčame prístrojové čistenie pleti s hydratáciou. Táto kombinácia dosahuje výborné výsledky k ošetreniu akné, keďže ňou dosiahneme nielen eliminovanie zápalových ložísk, ale aj dodanie hydratácie a výživy pre pleť.

Ošetrenie HydraFacial je pokrokové vysoko efektívne ošetrenie pleti. Toto ošetrenie zlepšuje kvalitu pleti a pomáha udržovať ju zdravú a krásnu.

HydraFacial využíva technológiu Votrex-Fusion, čo je vlastne patentovaná technológia vytvárajúca vír. Tento vír zapracováva podávané účinné látky hlboko do pokožky. Pleť je pri ošetrení napúšťaná glukosamínmi, antioxidantami, peptidmi a kyselinou hyalurónovou. Popri tom sa vykonáva čistenie pleti, odstraňujú sa odumreté bunky a doslova sa “vysávajú” mazové zátky z kožných pórov.

Ošetrenie akné laserom
konzultácia 30,00 €
1 ošetrenie akne laserom Fotona (podľa rozsahu) od 60,00 €
4x ošetrenie akne laserom Fotona tvár 240,00 € 200,00 €
1 ošetrenie Hydrafacial Basic tvár 59,00 €
1 ošetrenie Biostimulačný laser BTL (podľa rozsahu) od 30,00 €
4x ošetrenie Biostimulačný laser BTL tvár 120,00 € 90,00 €
1x ošetrenie akne laserom Fotona + Hydrafacial  Basic tvár 119,00 €
4x ošetrenie akne laserom Fotona + Hydrafacial Basic tvár 476,00 € 450,00 €
1 ošetrenie akne laserom Fotona + Biostimulačný laser BTL tvár 85,00 € 79,00 €
4x ošetrenie akne laserom Fotona + Biostimulačný laser BTL tvár 340,00 € 280,00 €