Laserový resurfacing je ošetrenie tváre, ktoré robíme pomocou frakčného ablačného CO2 laseru alebo erbiovým laserom. Toto ošetrenie sa odporúča všetkým, ktorých trápia výrazné nedokonalosti pleti ako napríklad zjazvenie tváre, pigmentové fľaky (chloasma), výrazné vrásky a zvädnutá pleť. Laserový resurfacing má silný antiage efekt, naštartuje znovu tvorbu vlastného kolagénu, čo spôsobí, že pleť je po zákroku opäť napnutá a výrazne sa zlepší aj jej textúra. Ide o prevratnú novinku rýchleho a efektívneho omladenia bez použitia skalpelu. Počas jedného ošetrenia dochádza k eliminovaniu jaziev, pigmentácií, hlbokých vrások, rozšírených pórov a celkovému navráteniu elasticity pokožky.

Priebeh ošetrenia:

Pri zákroku dochádza k odparovaniu vrchnej vrstvy pokožky cca do hĺbky 2-3 mm avšak na rozdiel od starších prístrojov ostávajú medzi ultratenkými lúčmi lasera nepoškodené ostrovčeky kože, čo urýchľuje samotné hojenie pokožky. Po ošetrení frakčným laserom pokožka stmavne, vytvorí sa hnedá šupinka, ktorá popraská a olúpe sa. Pri zákroku sa odparia spolu s vrchnou vrstvou pokožky aj jazvy a pigmentové fľaky.

Dôležité:

Na absolvovanie resurfacingu je najvhodnejšie zimné obdobie. Po ošetrení sa odporúča 5-7 dní domáce ošetrenie. Po resurfacingu je pleť opäť napnutá, bez povrchových vrások, zbavená hnedých pigmentácii a nerovnosti celkovo vyzerá mladšie.

Resurfacing
konzultácia 30,00 €
tvár 399,00 €
krk 150,00 €
dekolt 199,50 €
tvár + krk 495,00 €
tvár + dekolt 570,00 €
tvár + krk + dekolt 889,00 €
líca / čelo / brada / okolie úst  199,00 €
2 lokality 250,00 €