Prístrojová lymfodrenáž je tlaková masáž, kedy sa pomocou tlakovej vlny aktivuje lymfatický systém.

Hlavným cieľom lymfodrenážej masáže je naštartovanie, obnovenie lymfatického systému. Rozprúdený lymfatický obeh napomáha pri prevencii a redukcii celulitídy. Tým že sa zrýchli metabolizmus napomáha tiež pri chudnutí. Ošetrenie má aj detoxikačnú a relaxačnú funkciu. Je veľmi príjemné a celé telo si popri tom dokonale oddýchne. Úžasnú úľavu pociťujú klienti , ktorí majú sedavé zamestnanie alebo namáhané dolné končatiny napr. zdĺhavým státím.

Lymfodrenážna masáž je tiež výborný doplnok popri neinvazívnych ošetreniach určených na formovanie postavy. Pomáha odplavovať prebytočné tukové bunky a zavodnenie, čím prospieva k formovaniu postavy, tiež zlepšuje kvalitu pokožky a tiež napomáha správnemu fungovaniu imunity.

Výsledok po lymfodrenáži je okamžitý. Pocítite úľavu od pocitu ťažkých nôh. V prípade opuchov sa výrazne znižuje obvod drenážovaných končatín. Znižuje sa miera záťaže, a to je významný faktor pri ochrane žilového systému.

Po lymfodrenáži sa vylúči väčší objem tekutín a moč môže, no nemusí, mať nezvyčajnú farbu a pach, čo je spôsobené vylúčenými škodlivými látkami.

Mediciálna lymfodrenáž
konzultácia 30,00 €
1 sedenie 30 min 30,00 €
1 sedenie 60 min 45,00 €
10 sedení 30 min 250,00 €
10 sedení po 60 min 390,00 €