Ručná lymfatická masáž tváre, krku a dekoltu vychádza z moderných poznatkov o lymfatickom systéme. Lymfatický systém odplavuje nečistoty z medzibunkových priestorov, ktoré následne filtruje v lymfatických uzlinách. Naše telo sa pomocou tejto príjemnej procedúry zbavuje odpadových, látok, škodlivín a metabolitov.

Tento spôsob masáže je veľmi príjemný. Je to veľmi jemná a pomalá liečebná masáž, ktorá pôsobí na podkožný lymfatický systém. Pravidelné absolvovanie tejto masáže nabudí lymfatický systém v pokožke tváre, krku a dekoltu k aktívnej činnosti. Pleť sa regeneruje, spomaľuje sa tvorba vrások, uvoľňuje sa napätie pokožky tváre, krku a dekoltu, následne pôsobí vyhladene.

Pomocou tejto masáže dokážeme efektívne odstraňovať opuchy očného okolia či kruhy pod očami. Podporuje hydratáciu tváre zvnútra, je vhodná po aj plastických operáciách alebo úrazoch.

Je veľmi účinná aj pri akné lebo podporuje látkovú výmenu a prekrvenie, čím napomáha omladeniu pokožky tváre. Má upokojujúci účinok, pôsobí aj proti bolesti.

Lymfatická masáž tváre, krku a dekoltu vychádza z moderných poznatkov o lymfatickom systéme Pravidelná lymfatická masáž (ideálne 1x týždenne) podporuje odtok lymfy z tkaniva bez posilňovania prítoku krvi. Čistí telo od odpadových produktov látkovej výmeny a zlepšuje prekrvenie a tým zásobuje tkanivo kyslíkom a výživnými látkami, čo pôsobí blahodarne na organizmus.

Je to jemná technika, hmaty sa vykonávajú malým tlakom a frekvenciou. Pri lymfodrenáži sa nepoužíva žiaden olej ani krém. Vykonáva sa na sucho po koži. Počas, pred aj po lymfo masáži sa neodporúča piť káva a dôležitý je pitný režim.

Ručná lymfatická masáž tváre, krku a dekoltu
konzultácia 30,00 €
1 ošetrenie + hydratačná anti-age maska 99,00 €  79,00 €
1 ošetrenie + hydratačná anti-age maska + prístrojová mediciálna lymfodrenáž dolných končatín a trupu 139,00 €  119,00 €