EMS Body Sculpting and Muscle Building Machine

Predstavujeme najnovšiu generáciu neinvazívneho spevňovanie postavy, kde je možné po absolvovaní sérii ošetrení dosiahnuť  až 18 % nárast svalovej hmoty a 21 % úbytok lokálneho tuku. Technicky ide o vysoko intenzívny elektromagnetický svalový tréning, ktorý sa zameriava na oblasti brucha, stehien, zadku, lýtok, ale aj bicepsu či tricepsu. Na vybratú lokalitu pôsobí pulzné elektromagnetické pole, čo spôsobuje svalové kontrakcie ako pri aktívnom tréningu. Dochádza k tým k spevneniu, posilneniu a vytvarovaniu kontúr tela.

Ošetrenie jednej lokality trvá cca 30 min. Napr. pre oblasť brucha je to ako absolvovanie 36.000 sklápačiek. Preto, aby sme dosiahli čo najlepší výsledok po ošetrení, odporúča sa absolvovať 4-6 ošetrení v intervale dva až tri krát týždenne. K udržateľnosti dosiahnutého stavu je tiež odporúčané absolvovať občasné udržiavacie ošetrenia. Je to porovnateľné s tréningom vo fitnes. Rozdiel s týmto profesionálnym ošetrením je vo vytvorení supramaximálnej kontrakcii svalov pomocou spomínaných elektromagnetických impulzov. Pri bežnom cvičení sa medzi samotnými kontrakciami svaly uvoľňujú a tým dokážeme využiť iba 30 % zo svalového výkonu. Supramaximálna kontrakcia eliminuje relaxačnú fázu a tým sa dosahuje oveľa vyšší efekt tohto ošetrenia, keďže schopnosti svalov vie využiť až na 100 %.

Klinické štúdie uvádzajú priemerne za jeden až dva mesiace po 6 ošetreniach zvýšenie svalovej hmoty o 18% a 21% zníženie lokalizovaného tuku.

Tým, že disponujeme najnovšou generáciou EMSculpting Machine, môžeme ošetrovať  až dve lokality súčasne, čím ešte viac vieme zefektívniť Váš čas.

Objednajte sa už teraz a využite uvádzacie ceny 🙂

EMS
konzultácia 30,00 €
1 ošetrenie jedna lokalita 80,00 €
4 ošetrenia jedna lokalita 300,00 €
1 ošetrenie 2 lokality 140,00 €
4 ošetrenia 2 lokality 500,00 €

Pre dosiahnutie ešte lepších výsledkov pre oblasť brucha máme v ponuke super kombináciu EMS s prístrojom Vaquish Me, ktorý je určený špeciálne na eliminovanie podkožného tuku v tejto lokalite.

EMS + Vanquish Me
konzultácia 30,00 €
4 ošetrenia jedna lokalita 750,00 €