TightSculpting ™ je jedinečné neinvazívne laserové ošetrenie pre redukciu podkožného tuku a vypnutie kože na všetkých oblastiach tela. Patentované režimy dodávky laserových lúčov sú používané pre hypertermické ničenie adipocytov a kolagénovú remodeláciu s vynikajúcimi výsledkami. Tento postup je rýchly, bezpečný a efektívny. Je to neinvazívna alternatíva k laserovej lipolýzy, bez chirurgického zásahu alebo prestojov pre klienta.

1. krok: Hlboké vypnutie pleti a redukcia tuku

Jedinečný, super dlhý YAG pulz je určený pre homogénny ohrev tkaniva pohodlne, bezpečne a rýchlo tým, že sa sústredí na dodávku energie v podkoží. Tým sa stimuluje metabolizmus tukových buniek, pričom epidermis ostáva bez zmeny. Dosahujeme hĺbkové prehriatie s celkovým synergickým liftingovým efektom.

2. krok: Zlepšenie povrchu kože

V druhom stupni sa ošetrenie zameriava na lifting kože. Intenzívne, kontrolované prehriatie povrchu kože stimuluje remodeláciu kolagénu a iniciuje neocollagenézu (vznik nového kolagénu). Účinky povedú k celkovému zlepšeniu laxnosti a elasticity v ošetrovanej oblasti.

3D telový laserový lifting- TightSculping
konzultácia 30,00 €
3D telový laserový lifting 1 ošetrenie / 1 lokalita od 300,00 €