Estetická rázová vlna X-Wave Expert – rozbije tuky a celulitídu!!!

X–WAVE je unikátny výrobok, ktorý používa v súčasnosti ako jediný prístroj kombináciu extrémne účinných akustických rázových pulzov – kmitajúcich vĺn (pre jednotlivú terapiu sa ich aplikuje niekoľko tisíc) a elektrických vlnových foriem súbežne prenášaných do tkaniva.

ČO JE TERAPIA RÁZOVOU VLNOU?
Liečba rázovou vlnou sa používa s vysokou úspešnosťou v ortopédii pre liečbu pohybového aparátu – kmitajúce akustické rázové pulzy vyvolávajú hojivé a regeneračné procesy v tkanivách. Pri zmenenom výkone a použití špeciálneho aplikátora sú dosahované rovnako výrazné účinky i v estetickej medicíne.

Účinky X-Wave Expert

Kmitajúce akustické vlny vstupujúce do tela vytvárajú vibrácie v spojivovom tkanive. Tkanivo sa uvoľní a vypne, pokožka sa stane pevnejšou a pružnejšou. Výrazne sa tiež stimuluje cirkulácia krvi a tvorba kolagénu. Terapia akustickou vlnou má preto komplexný účinok na celé podkožie. Úplne výnimočné účinky sú preukázateľné pri odstraňovaní celulitídy.

Výskumy preukázali, že akustická vlna stimuluje mikrocirkuláciu v tkanive. Pohyby najmenších ciev v mikrovaskulárnom systéme sú základnou charakteristikou mikroangiodynamiky a umožňujú reguláciu prietoku krvi cievnym riečiskom. Zvýšený prietok krvi a vysoká vasomotorická aktivita stimuluje odbúravanie tukov, zatiaľ čo pomalší prietok krvi spôsobuje naopak jeho ukladanie.

X-WAVE Expert využíva masážny aplikátor ako vodivú elektródu, ktorá prenáša elektrické vlnenie do tkaniva. Elektrické impulzy stimulujú svalové a nervové bunky, tým dochádza k stiahnutiu svalových vlákien. Zvyšuje sa lokálny metabolizmus, zlepšuje sa prekrvenie a celkovo sa urýchli obeh lymfatického systému. Zároveň sa spevňuje koža a podkožie a svaly sa posilujú ako u fyzického cvičenia. Súčasné pôsobenie rázovej vlny a elektrostimulačných pulzov tak maximalizuje výsledný efekt.

Výsledky sú viditeľné už po prvom sedení. Odporúča sa absolvovať 6- 10 sedení. Dĺžka jedného ošetrenia je od 10 do 50 minút, podľa ošetrovanej oblasti.

Veľmi vhodným doplnkom je ošetrenie ručnou alebo prístrojovou lymfatickou masážou. Pre našich klientov ponúkame preto ako doplnok úžasný relax s lymfodrenážnam prístrojom Lymphastim, ocenený Medical Fair Award, ktorý pomôže odplaviť „rozbité“ tuky.

Estetická rázová vlna
konzultácia 30,00 €
1 ošetrenie jedna oblasť 60,00 €
6 ošetrení jedna oblasť 320,00 €
10 ošetrení jedna oblasť 550,00 €
1 ošetrenie 2 oblasti 100,00 €
6 ošetrení 2 oblasti 550,00 €
10 ošetrení 2 oblasti 890,00 €
1 ošetrenie 3 oblasti  150,00 €
6 ošetrení 3 oblasti 830,00 €
10 ošetrení 3 oblasti 1150,00 €