Exilis je technologická novinka pre aplikácie v oblasti estetickej medicíny určená k redukcii prebytočných tukových vankúšikov, redukcii celulitídy a k zlepšeniu stavu kože.

Ako to funguje:

Exilis pomáha redukovať prebytočný tuk vďaka trom jedinečným procesom: Prienik – separácia – deaktivácia

Exilis je unikátne zariadenie vysielajúce riadené dávky ultrazvukových vĺn a termálnej energie do tkaniva.

Exilis dosahuje revolučné výsledky vďaka kombinácii mechanických účinkov vlnenia a rovnomernej stimulácii jednotlivých buniek

Exilis umožňuje presné zacielenie, a tým i rýchle a veľmi efektívne tvarovanie problematických partií

Ide o kombináciu vysokofrekvenčnej a ultrazvukovej energie, ktorá umožňuje jednoduchší prienik vĺn do tkaniva, ktoré pred tým zostávalo rezistentné. Exilis sa zameriava na presne definované, hlbšie uložené vrstvy tuku. Kontaktné chladenie umožňuje ochladzovanie povrchu pokožky a reguláciu jej teploty, čím dochádza k ochrane jemných dermálnych štruktúr.

Vysokofrekvenčná energia spôsobuje termálny efekt, ktorý stimuluje metabolické aktivity a zrýchľuje procesy lipolýzy v lokálnych tukových tkanivách – dochádza k uvoľneniu obsahu tukových buniek zmenšením ich objemu.

Výsledkom tohto procesu je rozrušenie fibróznej tukovej štruktúry mechanickými ultrazvukovými vlnami, ktoré spôsobujú rozklad obrannej formácie tukových buniek na samostatné jednotky. Takto exponované tukové bunky sú vzájomne viac izolované a lepšie prístupné pre účinný zákrok.

Exilis Elite
konzultácia 30,00 €
1 ošetrenie jedna lokalita 150,00 €
4 ošetrenia jedna lokalita 400,00 €
4 ošetrenia 2 lokality 800,00 €
4 ošetrenia 3 lokality 1100,00 €