V prípade ak ženy či muži majú problém s ochabnutými lokalitami akými sú paže, kolená a bruško, zvyčajne vyhľadávajú pomoc plastickej chirurgie. Ak však ide o povädnutie a nie o výrazný previs kože, tak chirurgické ošetrenie nie je vhodné a ďalej tápajú a hľadajú riešenie. Našťastie moderná laserová a estetická medicína napreduje a prináša nové efektívne metódy.

Exilis Elite – Ide o kombináciu vysokofrekvenčnej a ultrazvukovej energie, ktorá umožňuje jednoduchší prienik vĺn do tkaniva, ktoré pred tým zostávalo rezistentné. Exilis sa zameriava na presne definované, hlbšie uložené vrstvy tuku a na zlepšovanie stavu kože. odporúča sa absolvovať 4 ošetrenia v rozmedzí 2 týždňov.

3D telový laserový lifting – špeciálne laserové ošetrenie zamerané na „skin tightening“ postihnutých partií. Ide o kombináciu viacerých špeciálnych postupov a tiež o kombináciu dvoch typov laserov. Ošetrenie je možné opakovane absolvovať s odstupom jedného mesiaca. Po ošetrení sa odporúča chrániť ošetrovanú lokalitu pred priamym slnečným žiarením. Preto je najvhodnejšia doba absolvovať tento typ ošetrenia v období od jeseni do jari.

Mezonite – Pomocou mezonití môžeme odstraňovať jemné vrásky v okolí očí, alebo nad hornou perou, ako aj na spevnenie podkožia, či lifting tváre, sánky,krku a dekoltu. Využívajú sa aj na spevnenie partií tela akými sú paže, prípadne vnútorné stehná alebo brucho, či prsia.

Mezoterapia – Je to injekčná metóda, ktorá dodáva pleti hydratáciu a výživné látky, podporuje tvorbu elastínu a kolagénu. Mezoterapia sa môže použiť ako liečebná ale aj ako preventívna metóda. Pri mezoterapii sa aplikujú špeciálne roztoky obsahujúce vitamíny, koenzímy, peptidy a aminokyseliny. Všetky tieto účinné látky majú významný podiel na regenerácii a omladzovaní pokožky.

Všetky spomenuté metódy je možné navzájom kombinovať.

Lifting paže, kolená, bruško
konzultácia 30,00 €
Exilis Elite 1 lokalita 1 ošetrenie  250,00 €
Exilis Elite 1 lokalita 4 ošetrenia  180,00 €
3D laserový lifting paže 1 ošetrenie od 250,00 €
3D laserový lifting brucho 1 ošetrenie od 250,00 €
3D laserový lifting kolená 1 ošetrenie od 300,00 €
mezonite 1 ks od 45,00 €
mezoterapia 1 lokalita 1 ošetrenie od 75,00 €