Krásna svieža pleť a hladká pokožka tela je synonymom mladosti. S pribúdajúcim vekom sa prirodzená plnosť tváre vytráca, ubúda kolagén a vznikajú prvé vrásky. Koža na tele postupne ochabuje, stráca pružnosť. Moderná estetická medicína však už dokáže zvrátiť stopy času, napríklad pomocou kvalitných laserov.

FOTONA je jeden zo špičkových laserov vyvinutý tímom špecialistov v spolupráci so svetovými medicínskymi odborníkmi, ktorí vyvíjajú stále novšie a ešte efektívnejšie nastavenia. Je úžasné, že tento prístroj ponúka toľko možností využitia. Aby sa však jeho hodnota zúročila v praxi, je potrebný ešte zohratý tím kliniky, ktorý klientovi dokáže odporučiť a následne zrealizovať najvhodnejší postup ošetrenia s ohľadom na individuálne potreby klienta.

Krásna tvár a telo
MUDr. Marianna Bieliková, PhD- špecialistka na estetickú dermatológiu a laserovú medicínu, ktorá vás sprevádza na ceste za prirodzenou krásou

„4D laserový lifting posúva omladzovacie zákroky na novú úroveň. Už po prvom vyskúšaní laseru FOTONA sme boli očarení viditeľnými výsledkami, čo nás následne viedlo až ku kúpe tohto úžasného prístroja, ktorý krásne doplnil portfólio vybavenia našej kliniky. Sme tu pre vás, aby sme vám poradili to najvhodnejšie ošetrenie, vhodné pre váš vek a stav pokožky, aby ste od nás odchádzali spokojní a hlavne – bez vrások a chybičiek krásy. Je to možné len so špičkovým prístrojovým vybavením a skúseným tímom ľudí, ktorí milujú a ovládajú svoju prácu. Toto všetko v Lasercenter nájdete.“

Laserový 4D lifting je systém neinvazívnych synergicky pôsobiacich laserových procedúr na ošetrenie vonkajšej aj vnútornej časti tváre a ústnej dutiny, ktoré umožňujú kontrakciu kolagénových vláken v celej hrúbke kože s cieľom jej dlhodobého spevnenia a dodania objemu bez použitia injekcií. Týmto štvorrozmerným ošetrením je možné dosiahnuť komplexné omladenie pleti na štyroch úrovniach, zasiahnutím hlbších, stredných a povrchových spojivových štruktúr kože, ako aj úpravou nerovností pleti. 4D laserový lifting je líder v boji proti starnutiu pleti, nevyžaduje anestéziu ani čas na zotavenie pacienta (alebo len minimálny) a môžu sa vykonávať v priebehu celého roka.

Pri telových partiách sa zameriavame na laserový Skin Tightening kde dosahujeme výrazné vypnutie lokálnych partií tela akými sú paže, oblasť nad kolenami či bruško.

 

Intímne partie opäť v pohode
MUDr. Danuta Chládeková- gynekologička, ktorá pomáha svojim klientkam so zdanlivo neriešiteľnými problémami

„Inkontinencia moču, vaginálna suchosť, ochabnutá koža ohanbia, prolapsy sú gynekologicko- urologické stavy u žien, ku ktorým sa mnohé ženy hanbia priznať a to napriek tomu, že im značne znepríjemňujú osobný, sexuálny či spoločenský život. Preto je úžasné, že tieto intímne problémy vieme veľmi diskrétne riešiť jednoduchým ambulantným zákrokom bez potreby anestézie či chirurgického zásahu a klientka ani nie je obmedzovaná v bežných aktivitách.“

IncontiLase a IntimaLase sú unikátne patentované neinvazívne zákroky Er:YAG laserom Fotona. IntimaLase je zákrok určený pre neinvazívne fototermálne spevnenie pošvy bez nutnosti anestézie a bez chirurgického rezu. IncontiLase je zákrok určený k liečbe miernej a stredne ťažkej stresovej inkontinencie. Ošetrenie je založené na neablatívnej fototermálnej stimulácii kolagénu. Spevňovaním tkaniva vaginálnej sliznice vzniká väčšia opora močového mechúra. V oboch prípadoch ide o ambulantný zákrok bez anestézie, bez nutnosti chirurgického zásahu a bez potreby rekonvalescencie. Výsledky klinických štúdií potvrdzujú, že ide o efektívne, bezpečné a komfortné ošetrenia bez vedľajších účinkov.

 

Korekcia viečok bez operácie SmoothEye
„Hovorí sa, že oči sú oknom do duše. Ak očné okolie vyzerá sviežo, naše oči nás rozžiaria. No časom a pribúdajúcim vekom nás môže okrem zrakových problémov trápiť aj ochabnutá koža na dolných alebo horných viečkach. Doteraz klienti siahali po chirurgickej redukcii kože v očnom okolí, čo sa spája s niekoľkodňovým vyradením z bežného života. Chirurgický zákrok tiež môže priniesť možné komplikácie. V porovnaní s ostatnými ošetreniami je ošetrenie SmoothEye bezpečné a klient je bez obmedzení. Ďalšou veľkou výhodou je, že ošetrenie SmoothEye je určené pre klientky, ktoré ešte nie sú vhodné na chirurgický zákrok, no majú k nemu v budúcnosti predispozíciu.“

SmoothEye- neinvazívna blefaroplastika, čiže korekcia očných viečok bez skalpela a bez vyradenia z bežného života. Ide o novú metódu vyvinutú na zlepšenie komfortu klientov s ochabnutými viečkami. Okrem horných viečok je možné dosiahnuť krásne výsledky aj v oblasti dolných viečok, kde môže klasická chirurgická blefaroplastika zlyhávať. Zákrok sa môže opakovať v mesačných intervaloch a to v závislosti od stavu ochabnutia ako aj reakcie kože. Keďže pomocou zákroku SmoothEye sa stimuluje tvorba vlastného kolagénu, odborníci radia využiť toto ošetrenie aj preventívne, čiže v prípadoch kedy je pokles kože začínajúci, prípadne je genetická predispozíca na výrazný pokles očných viečok.