Ošetrenie

ESTETICKÁ RÁZOVÁ VLNA

Estetická rázová vlna X-Wave Expert – rozbije tuky a celulitídu!!!

X–WAVE je unikátny výrobok, ktorý používa v súčasnosti ako jediný prístroj kombináciu extrémne účinných akustických rázových pulzov – kmitajúcich vĺn (pre jednotlivú terapiu sa ich aplikuje niekoľko tisíc) a elektrických vlnových foriem súbežne prenášaných do tkaniva.

ČO JE TERAPIA RÁZOVOU VLNOU?

Liečba rázovou vlnou sa používa s vysokou úspešnosťou v ortopédii pre liečbu pohybového aparátu – kmitajúce akustické rázové pulzy vyvolávajú hojivé a regeneračné procesy v tkanivách. Pri zmenenom výkone a použití špeciálneho aplikátora sú dosahované rovnako výrazné účinky i v estetickej medicíne.

Účinky X-Wave Expert

Kmitajúce akustické vlny vstupujúce do tela vytvárajú vibrácie v spojivovom tkanive. Tkanivo sa uvoľní a vypne, pokožka sa stane pevnejšou a pružnejšou. Výrazne sa tiež stimuluje cirkulácia krvi a tvorba kolagénu. Terapia akustickou vlnou má preto komplexný účinok na celé podkožie. Úplne výnimočné účinky sú preukázateľné pri odstraňovaní celulitídy.

Výskumy preukázali, že akustická vlna stimuluje mikrocirkuláciu v tkanive. Pohyby najmenších ciev v mikrovaskulárnom systéme sú základnou charakteristikou mikroangiodynamiky a umožňujú reguláciu prietoku krvi cievnym riečiskom. Zvýšený prietok krvi a vysoká vasomotorická aktivita stimuluje odbúravanie tukov, zatiaľ čo pomalší prietok krvi spôsobuje naopak jeho ukladanie.

X-WAVE Expert využíva masážny aplikátor ako vodivú elektródu, ktorá prenáša elektrické vlnenie do tkaniva. Elektrické impulzy stimulujú svalové a nervové bunky, tým dochádza k stiahnutiu svalových vlákien. Zvyšuje sa lokálny metabolizmus, zlepšuje sa prekrvenie a celkovo sa urýchli obeh lymfatického systému. Zároveň sa spevňuje koža a podkožie a svaly sa posilujú ako u fyzického cvičenia. Súčasné pôsobenie rázovej vlny a elektrostimulačných pulzov tak maximalizuje výsledný efekt.

Výsledky sú viditeľné už po prvom sedení. Odporúča sa absolvovať 6- 10 sedení. Dĺžka jedného ošetrenia je od 10 do 50 minút, podľa ošetrovanej oblasti.

Veľmi vhodným doplnkom je ošetrenie ručnou alebo prístrojovou lymfatickou masážou. Pre našich klientov ponúkame preto ako doplnok úžasný relax s lymfodrenážnam prístrojom Lymphastim, ocenený Medical Fair Award, ktorý pomôže odplaviť „rozbité“ tuky.

Prečo tento zákrok u nás?

  • profesionálne laserové centrum
  • neštátne zdravotné zariadenie
  • už 14 rokov na trhu
  • špičkové originálne prístroje
  • kvalitné certifikované materiály
  • odborný personál
  • poradenstvo
  • individuálny prístup
  • diskrétnosť
  • bezplatné parkovanie pred budovou
ESTETICKÁ MEDICÍNA

CENNÍK - Telové ošetrenie – estetická rázová vlna

konzultácia
30 €
1 ošetrenie jedna oblasť
60 €
6 ošetrení jedna oblasť
320 €
10 ošetrení jedna oblasť
550 €
1 ošetrenie 2 oblasti
100 €
6 ošetrení 2 oblasti
550 €
10 ošetrení 2 oblasti
890 €
1 ošetrenie 3 oblasti
150 €
6 ošetrení 3 oblasti
830 €
10 ošetrení 3 oblasti
1150 €