LASERCENTER v Nitre je zdravotnícke zariadenie zamerané na estetickú dermatológiu a laserovú medicínu. Profesionálny tím odborníkov zabezpečuje kvalitné poradenstvo, individuálny prístup a špičkové služby. Veľký dôraz kladieme na prístrojové vybavenie, ktoré patrí k tým najlepším na trhu. K dispozícii máme špičkové certifikované a zároveň najnovšie lasery a prístroje. Pomocou efektívnych, moderných a hlavne bezpečných metód dosahujeme výborné výsledky. Príjemné prostredie a kvalitné služby sú v LASERCENTER samozrejmosťou.

Moderná medicína ponúka množstvo riešení ako zredukovať chybičky krásy, či zjemniť dopad času na pokožke. Našou najmodernejšou laserovou technikou jedinečnou na slovenskom ako aj svetovom trhu dokážeme bezpečne a efektívne odstraňovať celulitídu či prebytočný tuk, eliminovať vrásky a strie, ošetrovať akné, metličkové žilky či pigmentové škvrny, odstraňovať znamienka alebo bradavice, zbavíme Vás všetkých prebytočných chĺpkov na tele alebo na tvári. Naši špecialisti sa venujú skrášľovacím procedúram ako je 4D laserový lifting, termolifting, SkinTightening, fotorejuvenizácia, mezoterapia, HydraFacial, Dracula Terapy, 24K Gold Terapy, chemický peeling alebo resurfacing, či pomocou kvalitných fillerov napr. kyseliny hyaluronovej vyplnia vrásky alebo zastavia tvorbu vrások pomocou botulotoxínu. Jednoducho zdokonalíme Vašu pokožku. Starnúca či nedokonalá pokožka je už minulosťou.

Prinášame postupne úžasné nadčasové novinky, čím stále rozširujeme portfólio našich služieb a náš tím odborníkov sa rozrastá. Novým trendom je využitie laserov v gynekológii, čím sa umožňuje klientkám rýchlo, diskrétne a efektívne vyriešiť aj zdanlivo neriešiteľné intímne problémy. Ponúkame veľmi efektívne laserové riešenia IncontiLase a Intimalase.

Zostavili sme team najlepších špecialistov a pripravili sme príjemné moderné prostredie. Veríme, že všetky tieto prvky, ktoré sme veľmi dôsledne a citlivo skladali, Vám spríjemnia pobyt v Lasercenter a preto sa už teraz tešíme, že rozšírite rady našich spokojných zákazníkov.

Kolektív
Lasercenter