Ošetrenie

VANQUISH ME- REDUKCIA OBVODU PÁSU

Vanquish ME je ešte výkonnejší vylepšený model. Je to revolučný prístroj na formovanie postavy, ktorý využíva patentované technológie „focused field RF“ (radiofrekvenčné fokusované pole). Prístroj je úplne neivazivný.

Ako to funguje:

Fokusované elektromagnetické pole je tvorené generátorom rádiofrekvence. Technológia Vanquish Me dokáže toto pole fokusovať (naladit) iba v podkožnej tukovej vrstve, pričom neovplyvňuje vrstvu kože alebo svaly. Je to vďaka špecifickej frekvencii prístroja a sofistikovanému algoritmu ladenia. Vanquish Me prispôsobuje pole energie tak, aby se celá fokusovala iba na tuk respektivne aby práve iba v tuku došlo k premene nejväčšej časti energie na teplo.

Tuk se odbúrava procesom zvaným apoptóza. Apoptóza je normálny fyziologický proces v ľudskom tele, kedy sa bunka sama cielene usmrtí. Je to programová bunková smrť. Tento proces je telu prirozený a nie je teda nijak škodlivý. Naopak je to nejšetrnejšia a zároveň ale i nejsofistikovanejšia metóda, ako sa tukovej bunky zbaviť. Výsledkom apoptózy je teda zánik tukovej bunky. Tento proces môže trvať 4-6 týždňov. Vznik apoptózy v tukovej bunke je podmienený dosiahnutím dostatočne vysokej teploty v tuku a stimulácii bunky elektromagnetickým poľom o správnej frekvencii. Ideálna teplota, ktorá sa v tuku dosiahne je cca 43°C. Koža a sval má pritom teplotu mezi 38-40°C (pri takejto teplote má klient pocit napr. ako keď si napustí prijemne teplú vaňu).

Táto teória je dokázaná počítačovými simuláciami a klinickou štúdiou. Táto štúdia preukázala výskyt apoptózy v tukových bunkách. V histologických vzorkách bol apoptický index až 60% (pomer index udáva pomer apoptických buniek versus buniek bez apoptózy). Tiež preukázala teplotnú selektivitu v tkanivách kože, tuk, sval. Nejviac se skutočne ohrieval tuk, sval a koža se ohriala nevýznamne.

Ako prebieha ošetrenie:

Priebeh ošetrenia je veľmi príjemný. Nad brucho klienta se nekontaktne nastaví aplikátor, ktorý je špeciálne designovaný tak, aby pokryl oblasť celého brucha. Po zapnutí klient začne cítit príjemné teplo v oblasti bruška. Doporučený počet ošetrení je 4 (1 ošetrenie 1x za týždeň). Po 45 minutách má klient ešte 20-30 minút pocit teplého bruška. Je to spôsobené tým, že tuk sa ohrial na požadovanú teplotu, ktorá sa v ňom naakumulovala.

V čom je tá jedinečnosť:

Žiadny iný prístroj na svete neposkytuje takto efektívnu a jednoduchú terapiu s podloženými klinickými výsledkami. Ako jediný prístroj dokáže Vanquish vytvoriť apoptózu až v 60% tukových bunkách. Unikátna technológia dokáže presne zamerať čisto tuk, ktorý potom stimuluje a vytvorí v ňom požadovaný termálny efekt. Je to príjemná neinvazívna terapia, ktorá využíva prirozeného fyziologického mechanizmu na odbúranie tuku a preto je šetrná ku klientovi.

Prečo tento zákrok u nás?

  • profesionálne laserové centrum
  • neštátne zdravotné zariadenie
  • už 14 rokov na trhu
  • špičkové originálne prístroje
  • kvalitné certifikované materiály
  • odborný personál
  • poradenstvo
  • individuálny prístup
  • diskrétnosť
  • bezplatné parkovanie pred budovou
ESTETICKÁ MEDICÍNA

CENNÍK - Telové ošetrenie – Vanquish Me

konzultácia
30 €
oblasť brucha 1 ošetrenie
180 €
oblasť brucha 4 ošetrenia
500 €