Ošetrenie

Omladenie rúk

Ruky môžu prezradiť vek osoby, a to z niekoľkých dôvodov:

 1. Vrásky a linky: S vekom stráca pokožka na rukách svoju pružnosť a kolagén, čo vedie k tvorbe vrások a jemných línii. Hlavným faktorom je expozícia slnečnému žiareniu, ale aj opakovaný kontakt s vodou a čistidlami môže prispieť k tvorbe vrások.
 2. Pigmentové škvrny: S vekom môžu na rukách vznikať pigmentové škvrny, ktoré sú často spôsobené nadmernou expozíciou slnečnému žiareniu.
 3. Strata objemu tkaniva: S vekom dochádza k strate tuku a kolagénu v rukách, čo môže spôsobiť, že kosti a žily na rukách sa stávajú viac viditeľnými.

Je dôležité zdôrazniť, že niektoré z týchto znakov môžu byť ovplyvnené genetikou a životným štýlom. Starostlivosť o ruky, ako je používanie opaľovacích krémov s ochranným faktorom, hydratácia a starostlivosť o nechty, môže pomôcť spomaliť proces starnutia a udržať ruky v lepšom stave.

V prípade, že nie ste spojná/ý zo zmien na rukách, môžete využiť viaceré omladzujúce procedúry.

Profesionálne omladenie rúk zahŕňa rôzne estetické a dermatologické procedúry. Tieto procedúry sú navrhnuté tak, aby efektívne zlepšili vzhľad a zdravie kože na rukách. Tu je niekoľko profesionálnych metód na omladenie rúk:

 1. Laserová terapia: Laserová terapia sa používa na odstránenie pigmentových škvŕn a vrások. Rôzne typy laserov môžu cieľovo zničiť hyperpigmentácie alebo stimulovať tvorbu kolagénu, čím zlepšujú celkový vzhľad pokožky na rukách.
 2. Chemický peeling: Chemický peeling odstraňuje odumreté bunky a zlepšujú textúru pokožky.
 3. Vyplnenie strateného objemu: Niektorí ľudia môžu mať výrazné vrásky na rukách, ktoré možno omladiť pomocou injekčného napĺňania kyselinou hyalurónovou alebo pomocou hydroxyapatitu vápenatého – Radiesse  na zmiernenie vrások.
 4. Injekcie PRP (plazma obohatená krvnou plazmou): Táto procedúra zahŕňa zber krvi, oddelenie plazmy s bohatým obsahom krvných buniek a injekciu tejto plazmy do pokožky rúk. Tým sa podporuje regenerácia tkaniva a omladzuje koža.
 5. Mezoterapia: Mezoterapia je postup, pri ktorom sa do pokožky vpichujú mikroskopickou ihlou špeciálny vitamínový koktail na zlepšenie textúry a farby kože.

Je dôležité konzultovať s kvalifikovaným dermatológom alebo odborníkom na krásu pred rozhodnutím o profesionálnej omladzujúcej procedúre na ruky. Profesionálne omladenie rúk môže byť efektívnou možnosťou pre tých, ktorí chcú dosiahnuť rýchlejšie a výraznejšie výsledky.

Prečo tento zákrok u nás?

 • profesionálne laserové centrum
 • neštátne zdravotné zariadenie
 • už 15 rokov na trhu
 • špičkové originálne prístroje
 • kvalitné certifikované materiály
 • odborný personál
 • poradenstvo
 • individuálny prístup
 • diskrétnosť
 • bezplatné parkovanie pred budovou
ESTETICKÁ MEDICÍNA

CENNÍK - Omladenie rúk

konzultácia
30 €
chemický peeling
45 €
fotoomladenie laserom
99 €
vyplnenie kyselinou hyaluronovou
od 300 €
Radiesse
400 €
PRP
150 €
mezoterapia
180 €