Ošetrenie

4D laserový lifting

Zabudnite na všetky staré metódy a vyskúšajte ošetrenie s viditeľným efektom!

Laserový 4D lifting je systém neinvazívnych synergicky pôsobiacich laserových procedúr na ošetrenie vonkajšej aj vnútornej časti tváre a ústnej dutiny, ktoré umožňujú kontrakciu kolagénových vláken v celej hrúbke kože s cieľom jej dlhodobého spevnenia a dodania objemu bez použitia injekcií. Pomocou dvoch vlnových dĺžok laserov Er:YAG a Nd:YAG a štyroch rôznych režimov ošetrenia je možné dosiahnuť komplexné omladenie pleti na štyroch úrovniach. A to zasiahnutím hlbších, stredných a povrchových spojivových štruktúr kože, ako aj úpravou nerovností pleti.

Štvorrozmerné ošetrenie Fotona 4D® je kombináciou štyroch rôznych metód ošetrenia pleti: SmoothLiftinTM, FRAC3®, PIANO® a SupErficialTM, ktoré spolu pôsobia v synergii v boji proti starnutiu pleti, nevyžadujú anestéziu ani čas na zotavenie pacienta (alebo len minimálny) a môžu sa vykonávať v priebehu celého roka.

SmoothLiftinTM

Revolučné neablatívne ošetrenie tváre zvnútra, ktoré pomocou lasera Er:YAG kontrolovane a jemne zahrieva ústne tkanivo a stimuluje tak kontrakciu kolagénu. Okrem okamžitého efektu vyvolávajúceho zmrštenie kolagénových vláken dochádza aj ku iniciácii tvorby nového kolagénu. Účinok vedie ku celkovému zlepšeniu pevnosti a pružnosti ošetrovaného tkaniva a k plniacemu efektu na nasolabiálne záhyby zvnútra, podobne ako v prípade výplne.

FRAC3®

Samo-indukčný frakčný efekt lasera Nd:YAG a špecifická štruktúra jeho impulzov vytvárajú v koži nepatrné oblasti s vysokou teplotou. Táto metóda umožňuje ošetrenie špecifických, hlbšie uložených nerovností pleti, čím dopĺňa účinok predchádzajúceho vnútorného ošetrenia a obnovuje mladistvú textúru pleti.

PIANO®

PIANO® je jedinečný režim lasera Nd:YAG s ultradlhými svetelnými impulzami pre tretiu etapu ošetrenia Fotona4D®. Laser zabezpečuje bezpečné a rýchle zahriatie celého tkaniva smerom zvonka dovnútra, prostredníctvom koncentrácie energie pod pokožkou. Impulzy PIANO® v superdlhom sekundovom režime technikou kefovania (brushing technique) dokončujú celohĺbkové zahriatie tkaniva s celkovým synergickým účinkom na spevnenie kože.

SupErficialTM

Ľahká studená ablácia laserom Er:YAG, ktorá dodáva pokožke perlovo-hladký vzhľad. SupErficial dodatočne zdokonaľuje vzhľad pokožky a redukuje jej nedokonalosti pomocou patentovanej technológie VSP, ktorá umožňuje operátorovi ľahké nastavenie lasera pre dokonale ovládateľný svetelný píling bez zahrievania, umožňujúci precízne ošetrenie, ktoré si nevyžaduje žiaden čas na zotavenie.

Laserový lifting s výbornými výsledkami využívame aj pri telových ošetreniach kde dosahujeme výrazné vypnutie lokálnych partií tela akými sú paže, oblasť nad kolenami či bruško. Pre bližšie informácie pozri 3D telový laserový lifting alebo iné kombinovateľné varianty profesionálneho ošetrenia TU

Neváhajte sa objednať na akciu:
2 predplatené ošetrenia 4D laserový lifting tváre za 850 EUR miesto pôvodných 1.200 EUR!!!

Prečo tento zákrok u nás?

  • profesionálne laserové centrum
  • neštátne zdravotné zariadenie
  • už 15 rokov na trhu
  • špičkové originálne prístroje
  • kvalitné certifikované materiály
  • odborný personál
  • poradenstvo
  • individuálny prístup
  • diskrétnosť
  • bezplatné parkovanie pred budovou
ESTETICKÁ MEDICÍNA

CENNÍK - 4D laserový lifting

konzultácia
30 €
tvár
600 €
krk
450 €
dekolt
500 €
tvár + krk
900 €
tvár + dekolt
950 €
tvár + krk + dekolt
1250 €
2 predplatené ošetrenia tváre
1200 € 850 €