Ošetrenie

Chemický peeling

Chemický peeling

Chemický peeling patrí medzi povrchovo pôsobiace revitalizačné metódy.

Cieľom chemického peelingu je povrchové omladenie pleti vedúce k jej prejasneniu, zosvetleniu a jemnému vypnutiu. Pôsobením roztokov chemického peelingu sa odlučujú povrchové rohovité bunky a nahradzujú sa novými bunkami zo spodných vrstiev.

Chemický peeling sa aplikuje z viacerých dôvodov, buď ako prostriedok na ceste k omladeniu pokožky, alebo k eliminovaniu drobných nedostatkov na pleti. Pomáha k eliminovaniu akné,či rozšírených pórov, čím zároveň pomáha zmierňovať nadmerné premasťovanie pokožky, zmierňuje jemné povrchové pigmentácie a tiež jemné vrásky. Chemický peeling pozitívne pôsobí na aktiváciu znovutvorby kolagénu.

Vzhľadom k tomu, že pleť sa po ošetrení ľahko vysušuje, je toto ošetrenie vhodnejšie pre klientov s mastnejšou pleťou alebo aknóznou pleťou. Pre dosiahnutie efektu je potrebná séria ošetrení.

Po ošetrení chemickým peelingom je zväčša pokožka začervenaná. Pár dní po ošetrení môže byť pleť trochu suchšia ako obyčajne a je potrebné ju ošetrovať vhodným hydratačnými krémom. Nevyhnutné je po šetrení chrániť ošetrovanú lokalitu pred UV žiarením opaľovacím krémom s vysokým UV faktorom.

BioRePeelcl3

Konečne je na trhu dostupný Chemický peeling, ktorý je možný aplikovať počas celého roka, nevynímajúc letné mesiace!!!

Ide o úplnú novinku na slovenskom trhu a to BioRePeelCl3

BioRePeelCl3 je inovatívny dvojfázový patentovaný zdravotnícky prostriedok s biostimulačným, revitalizačným a peelingovým účinkom.
Vďaka exfoliačnému a keratolytickému účinku podporuje bunkový obrat, odstraňuje vonkajšie odumreté bunky selektívnym pôsobením na väzby korneocytov. Dermofunkčnosť aktívnych zložiek prispieva k hlbokej stimulácii obnovy kože a biosyntetických procesov, ktoré sú potrebné k spomaleniu starnutia pokožky a oxidačného poškodenia vyvolaného UV žiarením a znečištením.

Ošetrenie je vhodné absolvovať každých 7–12 dní, celkom 4–6 sedení a to v závislosti na priebehu a cieľu liečby.

Hlavné účinné látky:

TCA 35%, pHA Kyselina laktobionová, βHA Kyselina salicylová, аHA Kyseliny hroznová a citrónová, Aminokyseliny glycin, prolin, hydroxyprolin, arginin, Vitamíny Vitamin C, vitamín B2, LIFTINGOVÁ SLOŽKA kyselina gama-aminomáselná, LIPOFILNÍ FÁZE: squalan |  isopropylmiristat

RETINOLOVÝ PEELING

Vysoko účinný povrchový retinolový omlazujúcí peeling znižuje výskyt jemných liniek a vrások. Pomáha pri akné, zlepšuje povädnutosť a textúru pokožky, vrátane pigmentových škvŕn. Účinne pôsobia ako antioxidant a pleti dodáva rozžiarenie a celkové vyrovnanie povrchu. Retinolový peeling obsahuje prípravok Bisabolol, ktorý pomáha k rýchlejšej regenerácii a upokojeniu pokožky. Výsledkom je hladšia, zdravšia a celkovo žiarivejšia pokožka.

Retinol v kontakte s pokožkou je transformovaný pomocou enzýmov do kyseliny retinovej. Tá urýchľuje regeneráciu buniek, nabudí kyselinu hyalurónovú a tiež stimuluje produkciu kolagénu a elastínu. Pomocou retinolového peelingu môžeme aj regulovať hyperpigmentácie a liečiť akné. Po ošetrení zvyčajne dochádza cca na 3. deň k výraznejšiemu šúpaniu.

Odporúča sa absolvovať 2–4 opakovania v odstupe 6 týždňov. Je vhodný pre všetky typy pleti, rovnako tak aj pre problematickú.

Prečo tento zákrok u nás?

  • profesionálne laserové centrum
  • neštátne zdravotné zariadenie
  • už 15 rokov na trhu
  • špičkové originálne prístroje
  • kvalitné certifikované materiály
  • odborný personál
  • poradenstvo
  • individuálny prístup
  • diskrétnosť
  • bezplatné parkovanie pred budovou
ESTETICKÁ MEDICÍNA

CENNÍK - CHEMICKÝ PEELING

konzultácia
30 €
tvár
54 €
dekolt
52 €
ramená
49 €
chrbát
79 €
chrbty rúk
45 €
ESTETICKÁ MEDICÍNA

CENNÍK - BioRePeelcl3

konzultácia
30 €
tvár
65 €
dekolt
62 €
ramená
65 €
chrbát
89 €
chrbty rúk
59 €
ESTETICKÁ MEDICÍNA

CENNÍK - Retinolový peeling

konzultácia
30 €
1 ošetrenie tvár
99 €
1 ošetrenie krk
69 €
1 ošetrenie dekolt
79 €
1 ošetrenie tvár + krk
149 €
1 ošetrenie tvár + krk + dekolt
230 €
1 ošetrenie krk + dekolt
130 €