Ošetrenie

Mezoterapia

Jedným z možností ako pleti pomôcť je mezoterapia a jej aplikácia. Je to injekčná metóda, ktorá dodáva pleti hydratáciu a výživné látky, podporuje tvorbu elastínu a kolagénu. Mezoterapia sa môže použiť ako liečebná ale aj ako preventívna metóda. Podľa toho akú metódu klient potrebuje sú viaceré formy mezoterapeutických prípravkov tzv. vitamínový koktejl.

Pri mezoterapii sa aplikujú špeciálne roztoky obsahujúce vitamíny, koenzímy, peptidy a aminokyseliny, tieto môžu byť obohatené o kyselinu hyalurónovú. Všetky tieto účinné látky majú významný podiel na regenerácii a omladzovaní pokožky.

Mezoterapia sa aplikuje na oblasti:

tvár, krk, dekolt, oblasť očí, chrbty rúk, paže, stehná, bruško, vlasatá časť hlavy

Okrem hydratácie a rozjasnenia pokožky môžeme mezoterapiu cielene aplikovať do vlasatej časti hlavy na podporu rastu vlasov a na zamedzenie nadmerného vypadávania vlasov.

Po aplikácii mezoterapie môžu mierne opuchy a začervenanie v miestach vpichov pretrvávať 2-3 dni. Po zákroku je nevhodné vystavovať sa intenzívnemu slneniu aspoň 2 dni a je potrebné používať krémy s ochranným faktorom aspoň 30 SPF.

Mezoterapiu vykonávame pomocou najmodernejšieho prístroja VITAL INJECTOR 2:

Prístroj Vital Injector 2 ponúka najaktuálnejšie vymoženosti mezoterapie. Hlavica špeciálne navrhnutého systému vstrekovania piatimi aplikačnými ihlami pomocou vákua nadvihne pokožku, aby sa bezbolestne a bezpečne ošetrili aj také citlivé miesta, ako napr. oblasti nad kosťou. Účinná látka pri nástrele dávkovala precízne, v rovnakom čase a v rovnakom množstve, v prednastavenom časovom intervale do primeranej hĺbky pokožky.

BIOREVITALIZÁCIA

Sisthaema je ošetrenie určené na zlepšenie zdravia a kvality kože, jej hydratačných pomerov, pevnosti, tónu pleti, pružnosti či textúry. Aplikujeme ho špeciálnou technikou – metódou BAP (Bio-Aesthetic Points). Používa sa pri ňom vysoko koncentrovaná kyselina hyalurónová. Aplikácia prebieha injekčne, a to rovnomerne do piatich konkrétnych bioestetických bodov na každej strane tváre. Sisthaema funguje  v koži ako booster, ktorý difunduje v tkanivách kože a iniciuje tvorbu kolagénu a elastínu, takže zároveň pôsobí ako prevencia starnutia a ochabovania pleti. Ihneď o aplikácii pôsobí tvár plnšie, rozjasnenejšie a jemne vyliftovaná.  Ošetrenie je možné aplikovať celoročne, bez obmedzení.  Je vhodné predovšetkým na oblasť tváre, krku, dekoltu a rúk.

AQUASHINE BTX

-Three in-one: Hydratácia, Rekonštrukcia, Relaxácia, Korekcia hyperpigmentácie

Hlavné oblastí zamerania:
Zameraná na relaxáciu svalových vlákien v pokožke a vlákna mimických svalov. Zavedenie jedinečných biomimetických peptidov vo formulácii AQUASHINE BTX vedie k znižovaniu dynamických vrások.
Riadená regenerácia- Stimulačné peptidy aktivujú regeneráciu a doplnenie medzibunkovej matrice pokožky, čo vedie k zlepšeniu štruktúry pokožky.
Normalizácia melanogenézy- Zosvetľujúce a protizápalové peptidy poskytujú korekciu a prevenciu rôznych druhov hyperpigmentácie pleti.
Revitalizácia pokožky- Hyalurónová kyselina s nízkou molekulovou hmotnosťou je organizovaná do retikulárnej štruktúry a poskytuje rýchle navlhčenie a difúziu. Frakcia s vysokou molekulovou hmotnosťou je usporiadaná v retikuloglobulárnej štruktúre a podporuje dlhodobé ukladanie a penetráciu peptidov. Nová formulácia robí AQUASHINE BTX viac fyziologickým a účinným produktom pre omladenie a revitalizáciu pokožky.

RRS mezoterapia

Zmes vitamínov a nezosieťovanej kyseliny hyalurónovej. Existuje hneď niekoľko špecifických zložení, ktoré sú určené na konkrétne oblasti, alebo riešenia problémov, napr. oblasť očí, pigmentácie, liftovanie pokožky, hydratácia, vypadávanie vlasov.

Nucleofill

Toto ošetrenie pracuje na troch úrovniach: lifting, antioxidácia, hydratácia. Ide o unikátne pôsobenie na bunkovej úrovni, ktorým dosahujeme efekt dlhotrvajúceho omladenia. Nucleofill je synonymom inovatívnej biotechnológie, ktorá pomáha estetickej medicíne v boji proti starnutiu. Polynukleotidy stimulujú a hydratujú pokožku.

Prečo tento zákrok u nás?

  • profesionálne laserové centrum
  • neštátne zdravotné zariadenie
  • už 15 rokov na trhu
  • špičkové originálne prístroje
  • kvalitné certifikované materiály
  • odborný personál
  • poradenstvo
  • individuálny prístup
  • diskrétnosť
  • bezplatné parkovanie pred budovou
ESTETICKÁ MEDICÍNA

CENNÍK - MEZOTERAPIA

konzultácia
30 €
Polynukleotidy
230 € 180 €
Biorevitalizácia
320 € 280 €
AQUASHINE
250 € 180 €
Mezoterapia pre vlasy
130 € 110 €
RRS
120 € 100 €