Ošetrenie

Radiesse

Aplikovanie Radiesse je estetický postup, ktorý zahŕňa injekcie Radiesse, známého aj ako kalciumhydroxyapatit, na zlepšenie vzhľadu pleti a obnovu objemu v oblastiach, ktoré strácajú pevnosť a plnosť. Radiesse je druhým najčastejšie používaným výplňovým materiálom po kyseline hyalurónovej v oblasti estetických injekcií.

Tu sú kroky, ktoré zahrňujú aplikovanie Radiesse:

 1. Konzultácia: Pred aplikáciou Radiesse je dôležité absolvovať konzultáciu s odborníkom na estetickú medicínu alebo dermatológom. Počas konzultácie budete diskutovať o vašich cieľoch, očakávaniach a oblastiach tváre alebo tela, ktoré by ste chceli ošetriť.
 2. Označovanie oblastí: Počas postupu lekár označí miesta, kde budú aplikované injekcie Radiesse. Tieto miesta môžu zahŕňať línie, vrásky, oblasti strate objemu alebo iné oblasti, ktoré chcete upravit.
 3. Aplikácia Radiesse: Lekár použije injekcie na aplikáciu Radiesse do označených oblastí. Radiesse obsahuje mikroskopické častice kalciumhydroxyapatitu suspendované v géle, ktoré sa pomaly rozkladajú a stimulujú tvorbu kolagénu. Tým sa zlepšuje objem a plnosť tkaniva.
 4. Modelovanie a korekcia: Lekár môže modelovať a korigovať aplikovaný Radiesse na dosiahnutie želaného výsledku.
 5. Počiatočný výsledok: Po aplikácii Radiesse môžete vidieť okamžitý výsledok. Avšak je možné, že pokožka bude po zákroku dočasne začervenaná alebo opuchnutá.
 6. Kontroly a dodatočné ošetrenia: Výsledok aplikácie Radiesse nie je trvalý, a preto sa musí pravidelne obnovovať. Časový interval medzi ošetreniami sa bude líšiť v závislosti od typu tkaniva a od oblastí, ktoré sa ošetrujú.

Radiesse sa často používa na obnovu plnosti línie a vrások, korekciu oblastí strate objemu, napríklad lícnice a ruky, a na omladenie pleti. Je dôležité vyhľadať odborníka s primeranými skúsenosťami, ktorý má výbornú znalosť anatómie a kvalitný produkt Radiesse pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

RADIESSE ® je bezpečný výplňový materiál, ktorý má certifikát FDA a do dnešnej doby bolo predaných viac ako 6 miliónov prípravkov. Radiesse je vôbec najlepšie zdokumentovaná dermálna výplň na svete.

Radiesse možno tiež nazvať „kolagénový stimulátor s liftingovým efektom“.

Veľkou výhodou výplňového materiálu Radiesse je tiež aplikácia u klientov, ktorí majú veľmi rýchly metabolizmus a aj preto je u nich aplikovaná kyselina hyalurónová veľmi rýchlo odbúraná.

Kedy je Radiesse vhodný použiť:

Radiesse je vhodné použiť pre veľmi hlboké vrásky, k modelovaniu tvárových kontúr a k omladeniu chrbtov rúk.

Ako dlho Radiesse vydrží:

Efekt pretrváva po dobu 12-18 mesiacov a po uplynutí tejto doby sa postupne odbúrava.

Prečo tento zákrok u nás?

 • profesionálne laserové centrum
 • neštátne zdravotné zariadenie
 • už 15 rokov na trhu
 • špičkové originálne prístroje
 • kvalitné certifikované materiály
 • odborný personál
 • poradenstvo
 • individuálny prístup
 • diskrétnosť
 • bezplatné parkovanie pred budovou
ESTETICKÁ MEDICÍNA

CENNÍK - RADIESSE

konzultácia
30 €
1,5 ml Radiesse
379 €
1,5 ml Radiesse Lido
399 €
Použitie tupej kanyly
15 €